Verbeterde informatieteksten in GPR Gebouw 4.4

De informatieteksten in GPR Gebouw 4.4 (in de volksmond i-tjes genoemd) zijn verbeterd. Het betreft een verduidelijking van wat er al was, dus de i-tjes bevatten geen nieuwe criteria. De verbeterde teksten zijn beschikbaar sinds 10 maart 2025.

 

 

Vanuit de kwaliteitsborging mogen projecten die op deze datum al in DO-fase of verder zijn nog worden beoordeeld op basis van de ‘oude’ informatieteksten. Deze zijn als download beschikbaar gesteld binnen de ‘Downloads en links’ pagina van GPR Gebouw, in de vorm van een zip-bestand die alle sets met helpteksten bevat voor de verschillende gebruiksfuncties voor zowel nieuwbouw als bestaande bouw. De nieuwe helpteksten zijn nog niet te exporteren. We gaan op termijn deze functionaliteit wel weer aanbieden.

Heb je hier vragen over? Neem dan contact op met Rogier Wolf, productmanager GPR Software.

Andere nieuwsberichten

Milieuvriendelijk investeren met fiscaal voordeel in 2025

08 juli 2025

Via de MIA\Vamil-regelingen kun je milieuvriendelijk investeren met fiscaal voordeel of innovatieve, milieuvriendelijke producten gemakkelijker op de markt brengen. In dit bericht lees je hoe je dat ook in 2025 kan doen met GPR Gebouw en GPR Materiaal.

Lees meer
Lees meer over Milieuvriendelijk investeren met fiscaal voordeel in 2025

Consultatie GPR Gebouw 4.5

01 juli 2025

Na de eerdere aankondigingen dit jaar zijn we bijna op het punt dat we GPR Gebouw 4.5 ter consultatie kunnen aanbieden. In dit bericht geven we je een update hierover.

Lees meer
Lees meer over Consultatie GPR Gebouw 4.5